Stwierdzenie nabycia spadku

Stwierdzenie nabycia spadku

Nasza kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa spadkowego, w tym w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku z ustawy lub na podstawie testamentu, a także w sprawach o zmianę postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku.

Reprezentacja w postępowaniu sądowym obejmuje sporządzenie wniosku o stwierdzenie nabycia spadku, przygotowanie wszystkich pism procesowych, wsparcie klienta przy kompletowaniu dokumentacji, reprezentację na rozprawach, bieżący kontakt z klientem oraz przygotowanie go przed wystąpieniem w sądzie. Oferujemy również porady prawne w siedzibie Kancelarii lub przy pomocy poczty elektronicznej.

W sprawie o stwierdzenie nabycia spadku warto skorzystać z pomocy radcy prawnego bądź adwokata. Jest to zasadne zwłaszcza w sytuacji, gdy istnieje wątpliwość co do kręgu spadkobierców, czy należnych im udziałów, a także wtedy, gdy kwestionuje się podstawę dziedziczenia np. kwestionuje się ważność sporządzonego testamentu.

Nasza Kancelaria posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu spraw spadkowych m.in. o: stwierdzenie nabycia spadku, zmianę postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku, uznanie spadkobiercy za niegodnego, zachowek, dział spadku, czy zabezpieczenie spadku.

Pozostałe usługi

  Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

  Godziny otwarcia:

  Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

  Lokalizacja: ul. Królowej Korony Polskiej 2/1, 70-485 Szczecin

  +48 693 481 909


  Call Now ButtonZadzwoń Teraz