Nasza Kancelaria

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Małecka

Oferujemy kompleksowe doradztwo prawne dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na terenie Szczecina i okolic zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

Kancelaria Radcy Prawnego Szczecin

Oferujemy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych na terenie Szczecina i okolic zarówno w formie stałej obsługi prawnej, jak i w formie pełnomocnictw do prowadzenia konkretnych spraw.

Udzielamy fachowej pomocy prawnej w sprawach z zakresu prawa cywilnego w tym  dochodzenia odszkodowań, prowadzimy sprawy o zapłatę, sprawy z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego i prawa rzeczowego.

Umożliwiamy także uzyskanie porady online. Jest to rozwiązanie przygotowane z myślą o tych z Państwa, którzy nie mają czasu lub możliwości, aby umówić się na spotkanie w siedzibie Kancelarii.

Zachęcamy do kontaktu:
Kancelaria Radcy Prawnego
Magdalena Małecka
tel.: 693 481 909
adres email: kancelaria@malecka.com.pl

adres do korespondencji:
ul. Królowej Korony Polskiej 2/1
70-485 Szczecin

980 x 479

Magdalena Małecka

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Szczecińskim. Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w dziale prawnym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie oraz znanej i cenionej kancelarii radców prawnych w Szczecinie, gdzie świadczyła pomoc dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, w tym spłodzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Jej praktyka zawodowa skupia się przede wszystkim wokół zagadnień związanych z prawem cywilnym, spłodzielczym, sprawami o odszkodowanie i zadośuczynienie.

Monika Stokowska – Bażant

Ukończyła studia na Uniwersytecie Szczecińskim: prawo na WPiA oraz socjologię na Wydziale Humanistycznym. Wpisana  na listę adwokatów  Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie. Posiada doświadczenie zdobyte w kancelarii adwokackiej oraz w sądach powszechnych i w prokuraturach. W obszarze jej zainteresowania znajduje się  głównie prawo gospodarcze, cywilne, rodzinne, pracy oraz karne

Naszym celem jest jak najlepiej poznać i zrozumieć naszych Klientów

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek w godzinach 8:00 – 17:00

Lokalizacja: ul. Królowej Korony Polskiej 2/1, 70-485 Szczecin

+48 693 481 909